Języki w aplikacjach:   aplikacja E8   aplikacja Matura
kursyjezykowe.biz

Perfect - szybka nauka języków

ul. Gdańska 62,
Bydgoszcz
tel. 52 347 88 00

Jesteśmy partnerem biznesowym dla wielu znanych i prestiżowych firm oraz instytucji na terenie kraju, dla których organizujemy kompleksowe szkolenia językowe o wysokiej jakości. Wykorzystujemy najpopularniejsze metody nauczania: metodę bezpośrednią (Metoda Callana, Direct Method For English, Rapid Deutsch, Direkte Methode, Español Directo) oraz metodę komunikacyjną.

Nasza oferta obejmuje kursy:

* języka angielskiego, niemieckiego i hiszpańskiego,
* języka ogólnego, Business English oraz wyspecjalizowane kursy w różnych dziedzinach,
* na poziomach od początkującego do zaawansowanego, * dla każdego pracownika, również kursy indywidualne dla wyższego personelu.

Jesteśmy obecni na rynku od roku 2000 - w tym okresie wyszkoliliśmy około 10 tysięcy osób, nawiązując współpracę z ponad 100 przedsiębiorstwami.

Wśród naszych Klientów znajdują się:

Anwil, Arkema, Bank Handlowy, BZ WBK, Carrefour Polska, Ciech, CRONIMET PL, Drumet, Druk-Pak, Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad, Johnson&Johnson, Krajowa Spółka Cukrowa, Michelin Polska, OHP, Polomarket, Pozkal, PZU, Roche Polska, Soda Polska, Telekomunikacja Polska, Tibro JV, Urząd Miasta Janikowo, WIKA Polska, Wojsko Polskie, Zara.

Dewizą szkoły PERFEKT jest ciągłe doskonalenie.


Cały czas staramy się wzbogacić naszą ofertę w taki sposób, żeby móc zaoferować Państwu jak najatrakcyjniejsze usługi, zarówno pod względem jakości kursów, jak i proponowanych cen.

Nasza szkoła - jako jedna z pierwszych w Polsce i pierwsza w regionie - wdrożyła w roku 2004 System Zarządzania Jakością zgodny z normą ISO 9001:2000. Pozwala to nam oferować Państwu usługi o najwyższej jakości, w pełni zgodne z Państwa oczekiwaniami. W roku 2008 nasze kursy uzyskały akredytację Kuratorium Oświaty po szczegółowym audycie obejmującym kwalifikacje lektorów, programy nauczania oraz warunki lokalowe.Organizacja szkoleń


Nasze szkolenia odbywają się według harmonogramu uzgadnianego każdorazowo z Klientem:

* precyzyjne określenie potrzeb językowych oraz stopnia zaawansowania uczestników kursu,
a także tematyki kursu i intensywności prowadzonych szkoleń,
* dobór odpowiedniego programu szkoleń, grupy lektorów oraz zorganizowanie (na życzenie Klienta) bezpłatnej lekcji pokazowej,
* prowadzenie ciągłego monitoringu organizowanych kursów: bieżąca kontrola postępów w nauce, hospitacje zajęć, ankiety oceniające pracę lektorów, regularne raporty obecności i wyników egzaminów,
* końcowa ocena nabytych umiejętności językowych oraz propozycja dalszych szkoleń.

Key Account Manager:
Michał Świdziński
tel. 501 507 252, fax 052 356 18 01
e-mail: firmy@perfekt.edu.pl


Aktualizacje proszę przesyłać na 

Polityka Prywatności